Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail, czat na żywo w aplikacji lub na Twitterze od poniedziałku do soboty w godzinach 9-17.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące swojego konta, uwagi na temat naszych produktów i usług lub chcesz polecić nam kolejny świetny utwór do słuchania. Twoje opinie są dla nas ważne!

Autor lub wydawca?

Jeśli jesteś autorem lub wydawcą i jesteś zainteresowany dodaniem swoich audiobooków do naszej biblioteki, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@iaudiobook.pl. Cieszymy się na współpracę z Tobą!

Warto posłuchać:

FISZKI audio – włoski – Czasowniki dla początkujących – Patrycja Wojsyk

"FISZKI audio – włoski – Czasowniki dla początkujących" polecamy zarówno jako samodzielny kurs, jak i uzupełnienie tytułów Słownictwo 1 i Słownictwo 2 (poziom A1/A2). Tytuł zawiera 500 haseł (wraz z przykładami użycia) i obejmuje 8 zagadnień: czas teraźniejszy - odmiana,...
Więcej 🎧

Twelfth Night – William Shakespeare

Audiobook z adaptacją dramatu Shakespeare'a "Wieczór trzech króli" do nauki języka angielskiej U brzegów krainy Illyria, w okolicach Bałkanów, rozbija się statek, którym podróżuje rodzeństwo Viola i jej brat bliźniak Sebastian. Po katastrofie brat i siostra są nawzajem przekonani o...
Więcej 🎧