O Nas

Wierzymy, że czytanie wspaniałych książek (lub jakichkolwiek książek, naprawdę) czyni człowieka szczęśliwszym, pomaga mu się uczyć i sprawia, że się rozwija. Pewien mądry człowiek, Stephen King, powiedział kiedyś, że „książki są wyjątkowo przenośną magią„. Nie moglibyśmy się z tym bardziej zgodzić.

Dlatego właśnie stworzyliśmy serwis z książkami audio, który pozwala nam, i wszystkim innym miłośnikom książek audio, zabrać nasze ulubione książki w dowolne miejsce. Słuchamy ich w pracy, na siłowni i podczas weekendowych wycieczek, co sprawia, że znalezienie czasu na inspirację, edukację i rozrywkę z książką jest naprawdę łatwe.

Chcemy połączyć naszą miłość do książek z naszą pasją do technologii i innowacji, aby stworzyć usługę niepodobną do żadnej innej, z takimi funkcjami jak synchronizacja w chmurze i inteligentne ponowne uruchamianie.

Mówiąc prościej, jesteśmy grupą książkowych i technicznych nerdów, którzy robią fajne rzeczy, aby słuchanie książek – i podcastów – było jeszcze lepsze.

Więcej informacji na temat naszych działań można znaleźć na naszych stronach na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Warto posłuchać:

Emmy 3 – (Nie)najlepsze lato – Finderup Mette

Zbliżają się wakacje. 13-letnia Emmy dostaje pracę na lokalnej, odkrytej pływalni. Kiedy razem ze swoim starszym bratem zostają sami w domu na 14 dni, urządzają wielką imprezę, która nie kończy się najlepiej... Lista plusów i minusów wakacji Emmy Najpierw minusy:...
Więcej 🎧

Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce – Grażyna Białopiotrowicz

Nie tylko pracownicy mediów i szefowie wielkich firm powinni dbać o swój wizerunek. To zadanie stoi przed każdym, kto chciałby być szanowany i ceniony w swojej pracy i w życiu osobistym. „Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce” to audiobook, który...
Więcej 🎧